Spółka Nefrolux z siedzibą w Siemianowicach Śląskich prowadzi działalność leczniczą na terenie Śląska od 2004 roku. W strukturach jednostki znajdują się zarówno oddziały szpitalne, stacje dializ, pracownie diagnostyczne, jak i poradnie wielospecjalistyczne. Spółka rozwija ponadto sieć placówek medycznych na terenie całego woj. śląskiego, wyspecjalizowanych w dziedzinie nefrologii i diabetologii.

Od początku swojej działalności, Nefrolux konsekwentnie poszerza zakres świadczonych usług medycznych. Podejmuje działania, mające na celu stały rozwój placówki oraz jej dostosowanie do problemów i potrzeb zdrowotnych ludzi z woj. śląskiego i całej Polski. Kładziemy duży nacisk na rozwój zawodowy pracowników oraz prowadzimy racjonalną i oszczędną gospodarkę finansową.

W naszych działaniach staramy się łączyć fachową wiedzę, długoletnie doświadczenie, wysoko wyspecjalizowaną kadrę medyczną i nowoczesne technologie medyczne z przyjaznym nastawieniem i ukierunkowaniem na dobro oraz komfort naszych pacjentów. Chcemy zagwarantować rzetelną opiekę oraz bezpieczeństwo i skuteczność oferowanych usług medycznych.

Formularz kontaktowy