RUSZA BEZPŁATNY PROGRAM BADAŃ PRZESIEWOWYCH WCZESNEGO WYKRYWANIA RAKA JELITA GRUBEGO!!!
NIE DAJ SIĘ RAKOWI JELITA GRUBEGO.

Rak jelita grubego jest jednym z pięciu najczęściej występujących nowotworów, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Można mu zapobiec! W porę wykryty jest uleczalny, wystarczy się tylko przebadać. Kolonoskopia to oglądnięcie „od środka ‘’ jelita grubego za pomocą giętkiego instrumentu wprowadzonego przez odbyt. Do badania należy się odpowiednio przygotować – dokładna instrukcja udzielana jest po ustaleniu terminu badania. Profilaktyczna kolonoskopia zmniejsza ryzyko zgonu o 60-90%, wykrywa bezobjawowego raka u 1 na 125 badanych, wykrywa polipy u ponad 25% badanych, a dzięki ich usunięciu zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, jest bezpieczna i wykonywana w renomowanych ośrodkach.

ZBADAJĄ NAS BEZPŁATNIE I BEZ KOLEJKI.

Rusza Program Badań Przesiewowych Wczesnego Wykrywania Raka Jelita Grubego, finansowany przez Ministerstwo Zdrowia. Mieszkańcy aglomeracji Śląskiej mogą zgłaszać się na darmowe badania endoskopowe. Program badań jest tak skonstruowany aby wykryć nowotwór, wtedy gdy nie daje on jeszcze żadnych objawów. Dzięki badaniu endoskopowemu można wykryć zmiany przed nowotworowe i je usunąć, co zmniejsza w przyszłości ryzyko zachorowania na raka jelita grubego.

Badanie dedykowane jest osobom w wieku 50-65 lat bez objawów i 40-49 lat jeżeli miały w rodzinie krewnego pierwszego stopnia, u którego rozpoznano raka jelita grubego. Czas oczekiwania na badanie jest krótki i nie jest konieczne posiadania ubezpieczenia zdrowotnego – wystarczy numer PESEL. Zgłoszenia na badanie przyjmowane są osobiście, telefonicznie bądź mailowo w godzinach:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
14:00 – 20:00
7:00 – 14:30
14:00 – 20:00
14:00 – 19:00
11:00 – 17:00

UWAGA PROMOCJA!!!
Znieczulenie do kolonoskopii z Programu Badań Przesiewowych dla Wczesnego Wykrywania Raka Jelita Grubego kosztuje 75,00 złotych do końca PAŹDZIERNIKA 2017.

Zapisz się już teraz liczba miejsc jest ograniczona!!!

GDZIE ZGŁOSIĆ SIĘ NA BEZPŁATNE BADANIA:
SZPITAL NEFROLUX UL. SZPITALNA 6 SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
DANE KONTAKTOWE: tel. 32 621 26 35; e-mail: endoskopia@nefrolux.com.pl